Inspiracja pokój telewizyjny

< Schody Inspiration | Ogrody zimowe inspiration >

Ribbon-Wood Walnut Rustic Grey Oak Classic Oak Ribbon-Wood Rustic Smoked Oak Diamond Oak Barcode Ribbon-Wood Walnut Ribbon-Wood Walnut Ribbon-Wood Walnut Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood Oak Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Design Corten Ribbon-Design Corten Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood-Walnut Ribbon Wood Walnut

Ściany z listew w salonie telewizyjnym

Urządzanie salonu telewizyjnego, w którym rodzina i przyjaciele mogą wspólnie oglądać filmy przygodowe lub komedie romantyczne, to marzenie wielu osób. Lecz do stworzenia przytulnego salonu telewizyjnego nie wystarczy sam telewizor i wygodna sofa. Równie ważne jest, aby całe pomieszczenie było urządzone w przytulny sposób, a twarde ściany nie tworzyły nieprzyjemnej atmosfery akustycznej. Jednym ze sposobów na połączenie designu i funkcjonalności jest montaż dźwiękochłonnych ścian z listew.

Ściany z listew sprawiają, że salon telewizyjny jest „cichszy”

Sekretem wielu rozwiązań projektowych i właściwości dźwiękochłonnych ścian z listew WallRibbon jest ich unikalna konstrukcja. Listwy, które można znaleźć zarówno w drewnie, jak i innych materiałach, umieszcza się na pochłaniającej dźwięk wykładzinie akustycznej. Utrudnia to odbijanie się fal dźwiękowych. Listwy kierują fale dźwiękowe w różnych kierunkach, a wykładzina akustyczna je tłumi. Jeśli zdecydujesz się udekorować swój salon telewizyjny panelami akustycznymi od WallRibbon, uzyskasz środowisko akustyczne, które znacznie poprawi komfortową atmosferę w salonie telewizyjnym.

Konstrukcja umożliwia również łączenie ścian z listew na wiele różnych sposobów. Dzięki temu możesz dopasować je do istniejącego wnętrza salonu telewizyjnego, niezależnie od stylu. Dzięki jasnym gatunkom drewna i lekkiej wykładzinie akustycznej uzyskasz wrażenie lekkości. Lecz jeśli chcesz, aby było ciemniej i przytulniej, możesz wybrać ciemne drewno i czarne wykładziny akustyczne. Istnieją również warianty, w których wykładzina akustyczna i żebra nie mają tych samych odcieni. Wreszcie, istnieją również wersje przypominające twarde materiały, takie jak kamień i marmur, które jednocześnie są tak samo dźwiękochłonne, jak wszystkie inne ściany żebrowane w asortymencie.

Dzięki zastosowaniu ścian z listew salon telewizyjny staje się lepszy zarówno pod względem wzornictwa, jak i dźwięku. Po ich zainstalowaniu możesz zebrać tu swoją rodzinę na kolejną przygodę, niezależnie od tego, czy planujesz obejrzeć horror, czy komedię romantyczną.

Shopping Cart
Scroll to Top
Welcome to Wallribbon!

It looks like you are on the wrong page

Would you like to go here instead?