OD TRADYCJI DO NASTĘPNEGO POKOLENIA

Zrównoważony rozwój

Nasze żebrowane ściany i panele ścienne są nie tylko pięknym elementem wystroju, ale są również wykonane z myślą o środowisku. Produkty są wytwarzane w Szwecji i spełniają najwyższe standardy zrównoważonego rozwoju. Aby podkreślić nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój, nasze drewniane listwy i panele są produkowane w fabryce posiadającej certyfikat FSC. Oznacza to, że drewno używane do produkcji pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów i że przyczyniamy się do ochrony lasów i ich ekosystemów. Koc akustyczny jest doskonałym przykładem tego, jak recykling może odgrywać kluczową rolę w zrównoważonym rozwoju produktu. Koc wykonany jest z włókien poliestrowych pochodzących z butelek PET. Poprzez ponowne wykorzystanie materiałów, które w przeciwnym razie trafiłyby na wysypiska śmieci, zmniejszamy ilość odpadów i minimalizujemy wpływ na nasze środowisko. Jest to nie tylko krok w kierunku zmniejszenia ilości odpadów z tworzyw sztucznych w naszym otoczeniu, ale także sposób na stworzenie produktu o doskonałych właściwościach dźwiękochłonnych.

Oprócz wyboru materiału, wzięliśmy również pod uwagę cykl życia produktu. Nasze żebrowane ściany i panele ścienne są łatwe do zainstalowania na ścianie i można je łatwo zdemontować i ponownie wykorzystać, jeśli zmieni się potrzeba lub produkt osiągnie koniec okresu użytkowania. Zmniejsza to obciążenie systemu gospodarki odpadami i minimalizuje nasz ogólny wpływ na środowisko.

Zrównoważony rozwój to dla nas coś więcej niż tylko modne hasło. Jest on integralną częścią procesu rozwoju i produkcji naszych produktów. Korzystając z drewna z certyfikatem FSC, materiałów pochodzących z recyklingu oraz produktów, które są łatwe w utrzymaniu i ponownym użyciu, staramy się zmniejszyć nasz wpływ na środowisko, oferując jednocześnie produkt o wysokiej jakości i wzornictwie. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój przyniesie korzyści nie tylko obecnemu pokoleniu, ale także stworzy lepszą przyszłość dla przyszłych pokoleń.

Shopping Cart

Zamknięte w okresie letnim W28-30 (8 lipca - 28 lipca) | Ponownie zaczniemy dostarczać produkty najwcześniej 29 lipca | Udanego lata!

Scroll to Top
Welcome to Wallribbon!

It looks like you are on the wrong page

Would you like to go here instead?