O nas

Produkty WallRibbon wchodzą w skład Wallsystems. Jesteśmy szwedzką firmą, dla której wartością nadrzędną są takie czynniki, jak skandynawska akustyka, większa elastyczność i lepsza jakość. Kierując się tymi słowami, tworzymy korzystne krajobrazy dźwiękowe dla różnych typów środowisk.

Wiedza i doświadczenie pozwalają nam opracowywać i wytwarzać produkty w naszych zakładach produkcyjnych w Tranås/Vittaryd. Jesteśmy ważnym graczem w dziedzinie projektowania akustycznego.

HISTORIA

Pracujemy z drewnem od niemal 75 lat i przez lata zdobyliśmy solidne doświadczenie. W naszych fabrykach kunszt przekazywany jest z pokolenia na pokolenie. Od momentu założenia firmy w 1948 r. do 1998 r. ważną częścią działalności była produkcja rękodzieła. W połowie lat 80-tych działalność firmy w coraz większym stopniu koncentrowała się na projektowaniu produktów wyposażenia wnętrz dla przestrzeni publicznych. W 2016 roku kupiliśmy fabrykę w Tranås, wiodącą firmę dostarczającą fornirowane komponenty dla przemysłu meblarskiego i stolarki wewnętrznej. W 2021 r. postawiliśmy kolejny krok, oferując niektóre z naszych produktów na rynku prywatnym za pośrednictwem WallRibbon.

Od 2007 roku stanowimy część grupy Garpco (garpco.com).

Shopping Cart
Scroll to Top
Welcome to Wallribbon!

It looks like you are on the wrong page

Would you like to go here instead?