Ogrody zimowe inspiracja

< Inspiracja pokój telewizyjny | Inspiracja Pokój dzienny >

Diamond Ash slat wall white acoustic felt in balcony

Montaż ścian z listew w ogrodzie zimowym

Ogrody zimowe to popularny wśród właścicieli domów sposób na przedłużenie ciepłych dni. Taka aranżacja pozwala cieszyć się ogrodem wczesną wiosną i późną jesienią. Ściany z listew uczynią tę przestrzeń wyjątkowo miłą i przytulną. WallRibbon oferuje ściany z listew, które pasują do wszystkich stylów wnętrz i są łatwe w montażu. Unikalna konstrukcja o właściwościach dźwiękochłonnych sprawi, że Twój ogród zimowy będzie znacznie „cichszy” i wygodniejszy.

Elementy pięknego drewna czy „marmur”?

Wygląd ścian z listew może się znacznie różnić w zależności od materiału i obróbki samych żeber, a także sposobu zaprojektowania wykładziny akustycznej. Pomimo prostej konstrukcji możliwa jest zmiana wyglądu w celu uzyskania szeregu różnych wrażeń. W wielu ścianach z listew, listwy wykonane są z drewna o różnych właściwościach i obróbce. Jasne drewno może nadać ogrodowi zimowemu lekkości i przewiewności, ponieważ jaśniejsze odcienie odbijają światło i tworzą wrażenie przestronności. Ciemniejsze drewno, takie jak dąb, zapewni bardziej stonowany charakter ogrodu zimowego. Twój wybór zależy od rodzaju ogrodu zimowego i wyposażenia wnętrza.

Jeśli Twój ogród zimowy ma kamienną nawierzchnię, możesz rozważyć również ściany żebrowane, które przypominają twarde materiały. WallRibbon oferuje ściany z listew przypominających np. kamień, marmur i cement. Ich perfekcyjne wykonanie sprawia, że nawet doświadczeni projektanci wnętrz mają problem z odróżnieniem ich od oryginalnych materiałów. Jednocześnie wykazują one takie same właściwości dźwiękochłonne, jak wszystkie inne ściany żebrowane z tej serii.

Elastyczny montaż

Montaż ścian z listew w ogrodzie zimowym jest niezwykle elastyczny. Czy potrzebujesz zaledwie kilku paneli na jednej ścianie, czy też chcesz pokryć całą ścianę, by uzyskać maksymalną absorpcję dźwięku? Niezależnie od tego, ściany żebrowane zapewnią Ci większy komfort przebywania w ogrodzie zimowym. Stworzą optymalne warunki do radosnego śmiechu i ciekawych dyskusji, bez konieczności zadręczania się irytującym echem.

Shopping Cart
Scroll to Top
Welcome to Wallribbon!

It looks like you are on the wrong page

Would you like to go here instead?