Oświetlenie LED Inspiration

< Inspiracja kuchnia Inspiracja sypialnia >

Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood Walnut Ribbon-Wood Walnut Ribbon-Wood Walnut Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood Classic Oak

Ściana z listew z oświetleniem LED

Ściany żebrowe zarówno w domach, jak i w miejscach publicznych cieszą się coraz większą popularnością. To skuteczny sposób na uzyskanie „cichszych” pomieszczeń, a jednocześnie stworzenie przytulnego i profesjonalnie wyglądającego wnętrza. Najnowszym trendem jest również łączenie ścian żebrowanych z oświetleniem LED. Stwarza to ekscytujące możliwości tworzenia głębi przestrzennej, a także stanowi energooszczędną alternatywę oświetleniową.

Ściemnialne oświetlenie LED

Oświetlenie LED można łatwo zamontować na ścianach żebrowanych. Pętle można dokupić osobno przy kasie, po wybraniu żebrowanej ściany. Oświetlenie LED jest montowane między drewnianymi listwami w panelach akustycznych. Czarny, wykonany na zamówienie profil aluminiowy, dołączony do zestawu, pasuje idealnie. Listwa wyposażona jest również w kabel, który łatwo ukryć za wykładziną akustyczną, dzięki czemu nie będzie widoczny po zamontowaniu. Oświetlenie jest nie tylko energooszczędnym źródłem światła, lecz jest także ściemnialne. Dzięki temu możesz dostosować jasność w celu uzyskania pożądanego wrażenia w pomieszczeniu.

Ogranicza Cię tylko wyobraźnia

Listwy ścienne z oświetleniem LED to coś, co pasuje do każdego wnętrza. Służą jako ekscytująca alternatywa lub uzupełnienie zwykłego oświetlenia sufitowego i nadają pomieszczeniu wrażenie przestrzeni i głębi. Zarówno w przedpokoju, jak i w salonie, sypialni czy kuchni, żebrowane ściany z oświetleniem LED stworzą otoczenie podobne do tego, jakie można spotkać w ekskluzywnych hotelach i salonach. Ogromnym atutem jest także możliwość ściemniania oświetlenia, które w zależności od jasności pozwoli Ci stworzyć w pomieszczeniu odpowiedni nastrój.

Ściemnialne oświetlenie LED można zainstalować we wszystkich ścianach żebrowanych WallRibbon. Tylko od Twojej fantazji zależy, w jaki sposób wykorzystasz oświetlenie do podkreślenia i nadania głębi swojemu pomieszczeniu z żebrowanymi ścianami.

Shopping Cart

Zamknięte w okresie letnim W28-30 (8 lipca - 28 lipca) | Ponownie zaczniemy dostarczać produkty najwcześniej 29 lipca | Udanego lata!

Scroll to Top
Welcome to Wallribbon!

It looks like you are on the wrong page

Would you like to go here instead?