Inspiracja kuchnia

< Inspiracje dla przedpokoju | Oświetlenie LED Inspiration >

Diamond Ash Walnut Walnut Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood Walnut Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood Classic Ash Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood Classic Oak

Ściany z listew dla lepszego wyglądu kuchni

Kuchnia jest sercem każdego domu. To miejsce, w którym rodzina i goście zbierają się, aby gotować, zjeść lub po prostu spędzić czas. Miejsce, w którym toczą się swobodne rozmowy i codzienne życie. Stworzenie przyjemnej atmosfery w kuchni ma zatem kluczowe znaczenie dla stworzenia atmosfery domu, z której wszyscy będą zadowoleni.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na stworzenie odpowiedniego nastroju jest instalacja ścian żebrowanych WallRibbon. Właściwości dźwiękochłonne uczynią z kuchni znacznie bardziej komfortowe miejsce, zmniejszając poziom hałasu i eliminując niepokojące echo.

Wzory

Ściany żebrowane WallRibbon dostępne są w różnych wzorach, dzięki czemu można je dopasować do każdego rodzaju wnętrza. Podstawowa konstrukcja każdej ściany żebrowanej składa się z listew umieszczonych na dźwiękochłonnej wykładzinie akustycznej. Oznacza to, że ściany żebrowane można zmieniać na wiele różnych sposobów. Jeśli chcesz stworzyć lżejszą kuchnię, emanującą nowoczesnym stylem, możesz wybrać ściany z jasnego drewna na równie lekkiej wykładzinie akustycznej. Ten rodzaj projektu sprawdzi się nie tylko w nowoczesnych domach. Z drugiej strony, jeśli chcesz mieć bardziej rustykalną kuchnię, do wyboru masz wiele ciemniejszych rodzajów drewna. Może postawisz na ciemny dąb z czarną wykładziną akustyczną? Oczywiście znajdziesz również warianty, w których odcienie listew i wykładziny akustycznej są różne, co tworzy dynamiczny klimat. Wybór należy do Ciebie!

Innym wyborem są żebrowane ściany, które przypominają twarde materiały. W ofercie WallRibbon znajdziesz ściany akustyczne przypominające między innymi kamień, marmur i cement. Są one tak dobrze wykonane, że nawet doświadczeni projektanci wnętrz mają trudności z odróżnieniem ich od oryginalnych materiałów. Zaletę stanowi całkowite uniknięcie echa, które z reguły towarzyszy wyborowi twardych powierzchni. Innymi słowy, otrzymujesz kuchnię, w której przebywanie jest komfortowe, bez względu na to, jak głośne są rozmowy.

Poziom dźwięku ma znaczenie

Dzięki unikalnej konstrukcji żebrowane ściany WallRibbon działają jak powierzchnie dźwiękochłonne. Żebra rozpraszają dźwięk w różnych kierunkach, a wykładzina akustyczna go tłumi. Sprawia to, że pomieszczenie staje się cichsze i bardziej komfortowe. Ponadto panele akustyczne są modułowe, co oznacza, że możesz je łatwo zainstalować w dowolny sposób. Może chcesz tylko umieścić kilka kafli nad stołem w jadalni, a może chcesz, aby wszystkie ściany w kuchni były pokryte kaflami akustycznymi? Wszystko jest możliwe. Jeśli chcesz, możesz również zamontować panele w suficie.

Shopping Cart

Zamknięte w okresie letnim W28-30 (8 lipca - 28 lipca) | Ponownie zaczniemy dostarczać produkty najwcześniej 29 lipca | Udanego lata!

Scroll to Top
Welcome to Wallribbon!

It looks like you are on the wrong page

Would you like to go here instead?