ŚCIANA Z LISTEW DREWNIANYCH

Skandynawski język projektowania przeżywał swój przełom niemal 100 lat temu i jest dziś bardziej aktualny niż kiedykolwiek wcześniej. Ślady tego minimalistycznego podejścia do projektowania wnętrz, wykorzystującego naturalne materiały do tworzenia mebli z naciskiem na prostotę i funkcjonalizm, można podziwiać na całym świecie. Dzięki zastosowaniu prawdziwego forniru, panele akustyczne WallRibbon tworzą płynne połączenie pomiędzy wspaniałym szwedzkim lasem a penthouse’em na Manhattanie, domkiem narciarskim w Alpach lub domem nad oceanem na Bali. Wszystko zależy od Ciebie! Korzystając z naszej wykładziny RecoSilent, panele tworzą kojącą atmosferę, która przypomina atmosferę panującą w głębokim lesie. Dzięki możliwości osiągnięcia klasy dźwięku „A” ściana akustyczna lub nawet sufit akustyczny ze ścianami z listew stanowi wspaniałe uzupełnienie każdego domu, przestrzeni biurowej lub innych miejsc, w których pożądane jest zarówno wzornictwo, jak i akustyka.

RECOSILENT

Produkowana przez nas w Szwecji wykładzina akustyczna przemawia sama za siebie:

  • Recirculated – zawiera ponad 50% przetworzonych butelek PET i może być poddana w 100% recyklingowi
  • Eco – materiał przyjazny dla środowiska
  • Reco – „miły” materiał, który nie uczula, nie zawiera kleju, a jedynie 100% tworzywa PET
  • Silent – materiał doskonale tłumi dźwięki.

Oprócz tych cech, Recosilent zapewnia również właściwości przeciwpożarowe zgodnie z klasyfikacją ogniową b-s1 d0!

ŚCIANA Z LISTEW DREWNIANYCH Z UNIKALNYM AKCENTEM

Niezależnie od tego, czy chcesz mieć ścianę z listew, czy po prostu czujesz potrzebę umieszczenia pojedynczego panelu z listew, a może masz unikalny pomysł na wykorzystanie, nasza kolekcja ścian z listew zaspokoi wszystkie potrzeby!

Panele te są niezwykle łatwe do samodzielnego montażu za pomocą śrub lub kleju, które znajdziesz w zakładce „Akcesoria”. Jeśli chcesz odmienić swój pokój za pomocą sufitu z listew, zdecydowanie zalecamy użycie śrub w celu zapewnienia trwałej instalacji. Wystająca część filcu po jednej stronie i drewniana listwa po drugiej stronie sprawiają, że szwy są całkowicie niewidoczne bez dodatkowych czynności. Aby uzyskać ładne wykończenie paneli, zalecamy zakup listwy wykończeniowej pasującej do drewnianych listew paneli akustycznych.

W trakcie produkcji na pierwszym miejscu zawsze stawiamy środowisko naturalne. Nasze fabryki posiadają certyfikaty ISO i FSC. Nie uznajemy kompromisów w zakresie naszych zobowiązań środowiskowych, począwszy od wyboru materiałów, a skończywszy na produkcji i pakowaniu.

Jeśli szukasz inspiracji, chcesz podzielić się swoją nową ścianą z listew lub na bieżąco śledzić nowości, premiery i inne informacje, obserwuj nas na Instagramie @Wallribbon i oznaczaj swoje posty tagiem #WallRibbon. Z niecierpliwością czekamy, aż nasze panele ścienne zajmą miejsce w Twoim domu i przeniosą Twoje zwykłe ściany do zupełnie innego świata.

Shopping Cart
Scroll to Top
Welcome to Wallribbon!

It looks like you are on the wrong page

Would you like to go here instead?