Inspiracje dla firm

< Inne inspiracja | Przedpokój inspiracja >

Walnut Ribbon-Wood Walnut Diamond Walnut Ribbon-Wood Smoked Oak Ribbon-Wood Classic Oak Ribbon-Wood Walnut Ribbon-Wood Classic Ash Ribbon-Design Black Slate Ribbon-Design Black Slate Ribbon-Design Black Slate Ribbon-Design Black Slate Ribbon-Design Black Slate Ribbon-Design Black Slate

Ściany z listew w biurze

Wnętrze biura może wpłynąć na sukces Twojej firmy. Istotne jest, aby Twoi pracownicy czuli się dobrze, a klienci, którzy odwiedzają Twoją firmę, pozostawali pod dobrym wrażeniem. Dlatego coraz więcej właścicieli firm decyduje się na instalację ścian żebrowanych, aby stworzyć przyjemną atmosferę. Z jednej strony tworzą one profesjonalne wrażenie, z drugiej natomiast tłumią dźwięki w pomieszczeniach i podnoszą komfort pracy.

Cichsze środowisko pracy

Dzięki swojej unikalnej konstrukcji żebrowane ściany zapewniają bardziej komfortowe środowisko pracy. Listwy osadzone na dźwiękochłonnej wykładzinie akustycznej utrudniają falom dźwiękowym odbijanie się między ścianami. Ma to szczególne znaczenie w biurach, w których dużo się dzieje i rozmawia. A „cichsze” i przyjemniejsze środowisko akustyczne sprawia, że wzrasta zarówno koncentracja, jak i samopoczucie Twoich pracowników. Do dyspozycji masz szeroki wachlarz różnych wzorów, dzięki czemu możesz stworzyć w swoim biurze dokładnie taki klimat, jakiego oczekujesz.

Wzory

Ściany żebrowane od WallRibbon można dowolnie urozmaicać, i chociaż niektóre mają drewniane listwy, istnieje również wiele wariantów, które przypominają takie materiały jak kamień, cement i marmur. Zmieniając kolory i odcienie wykładziny akustycznej, można je dopasować do każdego rodzaju otoczenia. Jeśli chcesz, aby biuro było jasne i nowoczesne, postaw na przykład na jasne drewno. W przypadku rustykalnego biura, które może przypominać dyskretne lobby, wybierz ciemniejsze. Opracuj plan, a następnie dostosuj ściany żebrowane, aby uzyskać zarówno tłumienie dźwięku, jak i charakter biura w stopniu, który uznasz za odpowiedni.

Shopping Cart
Scroll to Top
Welcome to Wallribbon!

It looks like you are on the wrong page

Would you like to go here instead?